Facebookta Paylaş
.19.04.2022

Adana’nın Kozan ilçesinde MHP MYK üyesi Av. Uğur Öztürk Tarafından MHP Kozan ilçe Teşkilatı, Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları ve Türkav yönetimine iftar verdi. İftar sonrasında konuşan MHP Kozan ilçe başkanı Nihat Atlı Ülkücülük MHP’de olur yuvanıza dönün çağrısı yaptı.

MHP MYK üyesi Av. Uğur Öztürk tarafından düzenlenen iftar programında birlik beraberlik mesajları verildi. Yemek sonrasında konuşan

MHP’nin ve Cumhur İttifakı’nın bölgemizdeki en güçlü ve belirleyici fenomen ismi İlçe Başkanı Nihat Atlı’nın moral ve motivasyonunun yüksek olduğu görüldü. Atlı, neden Cumhur İttifakı’na oy verilmesi gerektiğini söyledi. Terörün belinin kırıldığını, terör eylemlerinin en aza indirildiğini belirtti. Ülkücülerin yerinin MHP çatısı altında olduğunu, gidenlerin yuvaya dönmesi gerektiğinden bahsetti. Türk dış politikasının daha milli yapıya kavuştuğunu, SHA’ların Azerbaycan Ermenistan savaşında Karabağ’da başarıyla kullanıldığını açıkladı. MHP İlçe Başkanı Nihat Atlı, hazır ve nazırım mesajı verdi. Katılımcılar heyecanlı idiler, coşkuyla konuşmacıları alkışladılar.  

MHP Kozan ilçe başkanı Nihat Atlı: “Ben eski ülkücüyüm diye gidip farklı partiler altında siyaset yaparak bizleri eleştirenler var, bu eleştiriler çok sert eleştiriler. Ben ülkücüyüm diyorsan ülkücülük MHP’de olur, giydiğin ülkücülük gömleği ise gelip siyasetini MHP’de yapacaksın, farklı partiler adı altında siyaset yapanları ufaktan ufaktan dışlıyorlar. Eğer ki hem ülkücüyüm hem de siyaset yapmak istiyorum diyorsanız bizim kapımız sonuna kadar açık.”dedi.

MHP MYK üyesi Av. Uğur Öztürk ise “2023 yılı seçimleri 1 yıl sonra yapılacak. Bu ülkenin birlik ve beraberliği için MHP ve Ak Parti’nin oluşturduğu Cumhur ittifakı olarak Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yıldönümüne hem ülkemiz, hem Türklük hem de dünyadaki Türkler için kritik bir seçime doğru ilerlerken hem cumhur ittifakı hem de Türkiye cumhuriyeti devleti bir takım algı oyunlarıyla yıpratılmaya çalışılıyor. MHP omurgalı siyaset yapmıştır.” Dedi.