Facebookta Paylaş
Mehmet Ali Altıparmak “Önce Ülkem ve Milletim”25.05.2023
Bilindiği üzere 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri halkımızın demokrasiye olan inancı ve sağ duyusu neticesinde sorunsuz bir şekilde sonuçlanmıştır.
-Yapılan milletvekilliği seçimleri halkımızın feraseti ve Cumhur ittifakına olan güveni neticesinde Gazi Meclisimizde Cumhur ittifakı açık ara birinci olmuştur.
- Bu seçimler Genelbaşkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ beyefendinin bilgeliği, geleceği doğru okuyabilme yeteneği, ülkemiz ve milletimizin geleceğini masalarda pazarlık konusu yapmadan “Devlet ve Milletiyle Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye” iradesi ile uyguladığı mükemmel politikalar sonucu, sipariş ile yalan ve düzmece anket sonuçlarını, yedi düvelin ısrarlı algı ve manipülasyon çabalarını boşa çıkararak, bunlara tarihi bir ders vermiş, MHP’ nin ülkemizin teminatı olduğunu bir kez daha güçlü bir şekilde ispat etmiştir.
- Milliyetçi Hareket Partisinin halkımızdan gördüğü bu teveccüh, Türk milletinin değerlerinden kopmadan, bağımsız millet, Egemen Devlet anlayışı ile milletimize sonuna kadar samimiyet ve sadakatle bağlı olduğunu göstermiş, Davamıza gönül veren Ülkücülerin dünyevi menfaatlere tamah etmeyip, gelip geçici arzuların kölesi olmadan, İ- lay-ı Kelimatullah’ın izinde, Aleme nizam verme ülküsünün tertemiz yolunda, davamızın gönül erleri olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.
- Cumhur ittifakı olarak inanıyoruz ki; 28 Mayıs 2023 Pazar günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi büyük bir fark ile seçimi kazanacak, Milletimizin içine fitne- fesat sokmaya çalışanlar kaybedecek, Şanlı Türk Milleti Beceriksizlere dur diyerek, ülkemizin gelecek beş yılını Milli bir duruşa emanet edecek, 2023 yılının Türkiye Yüzyılını Sayın Erdoğan ile başlatacak, Cumhur ittifakının Meclis başarısı
Cumhurbaşkanlığı başarısı ile
taçlanacaktır.