Facebookta Paylaş
Devlet BAHÇELİ Adana’ya güveniyor!20.07.2023
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Milletvekilleri Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy’u kabul eden MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye seçim sonuçlarına dair bilgiler verilirken, yapılan değerlendirmeler paylaşıldı.
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Cenab-ı Allah nasip ederse MHP olarak Adana’ya daha çok hizmet etmek istediğimizi, bunun için daha çok çalışıp, gayret göstereceğimizi Sayın Genel Başkanımıza ifade ettik. Kendileri de, Adana’nın sahip olduğu potansiyeli bildiklerini, Adana’ya güvendiklerini kaydettiler, tüm hemşehrilerine selamlarını ilettiler.” dedi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler.
 
Bahçeli, hemşehrilerine selam gönderdi
 
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Milletvekilleri Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy’u kabul eden MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye seçim sonuçlarına dair bilgiler verilirken, yapılan değerlendirmeler paylaşıldı. Adanalı kurmaylarının ziyaretinden memnun olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hemşehrilerine selamlarını iletti.
 
Bahçeli’ye Adana raporu…
 
Yusuf Kanlı, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Sayın Genel Başkanımıza 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanı Seçimlerinin sonuçlarını, sonuçlara ilişkin analizleri ve değerlendirmeleri içeren bilgileri arz ettik. Ayrıca çalışma programlarımızı sunduk. Sayın Genel Başkanımız, tüm olumsuz ve acımasız kampanyalara rağmen MHP ve Cumhur İttifakı olarak başarılı sonuçlar alındığını belirttiler, tüm teşkilatlarımıza, tüm mensuplarımıza teşekkür ettiler.” bilgisini verdi.
 
Adana’ya güvendiklerini söyledi
 
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Cenab-ı Allah nasip ederse MHP olarak Adana’ya daha çok hizmet etmek istediğimizi, bunun için daha çok çalışıp, gayret göstereceğimizi Sayın Genel Başkanımıza ifade ettik. Kendileri de, Adana’nın sahip olduğu potansiyeli bildiklerini, Adana’ya güvendiklerini kaydettiler, tüm hemşehrilerine selamlarını ilettiler.” dedi.