Facebookta Paylaş
Kozanlı Mustafa Yıldız Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı 30.09.2020
Sevgili Dostumuz ve Okurumuz, siyasetin Özgün ismi Durmuş ALİ Yıldız’ın, 26 yaşındaki Genç ve Eğitimli bir o kadar da dışa dönük gülen yüzlü oğlu Mustafa Yıldız, Ak Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildi.
Ak Pati Adana İl Başkanı Mehmet Ay, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ile il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra partililer katıldı. İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Mustafa Yıldız’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Mehmet Ay, “İl Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Yıldız aldığı bu hizmet bayrağını daha yükseklere taşıyacak. Bizler de her zaman yanında olacağız. Furkan Bozkurt kardeşime de emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bu kutlu yolda hep birlikte omuz omuza yürüyeceğiz. Adana’yı AK Parti’nin kalesi yapacağız” dedi.
Duygu ve düşüncelerini dile getiren Ak Parti Kurucu Kozan İlçe Başkanı ve Ak Parti İl Delegesi Durmuş Ali Yıldız sosyal medyadan yaptığı açıklamada “AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığımıza atanan Oğlum Mustafa’ya yeni görevinde başarılar diliyorum. Rabbim çıktığı bu kutlu davada yar ve yardımcısı olsun.
Görevi devreden Furkan Bozkurt kardeşime de bugüne kadarki emeklerinden ötürü teşekkür ediyor bundan sonraki hayatında ve alacağı görevlerde başarılar diliyorum. AK Parti’mize Adana’mıza ve Kozan’ımıza hayırlı olsun” dedi.