Facebookta Paylaş
Milletvekili Ahmet Zenbilci’den Kozan’a ziyaret17.11.2020

Ak Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci Kozan İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Akabinde Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Faruk Yiğenoğlu, Mehmet Esad Şahin ve Meclis Üyesi Fatih Aydın'la beraber Saimbeyli Caddesi ve küçük hal esnaflarımızı gezerek sorunlarını dinledi.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili Milletvekili Ahmet Zenbilci'nin Kozan’ın gelişmesi için yapılacak çalışmalar ve projeler ile ilgili vatandaşlar ve partililer ile bir araya geldiğini ifade ederek görüş alışverişinde bulunduğunu kaydetti.

Kozan AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, Organize Sanayi bölgesi,Mansurlu yolu, Çevre yolunda yapılması gereken yaya ve bisiklet yollarının, Küçük Sanayi girişi Tırmıl yollarının kavşak çalışması yapılması gerektiğini ilçeye katkı sunacak ekonomik gelişmeler için milletvekili Ahmet Zenbilci'ye brifing verirken Mansurlu yolundaki çalışmalar ile ilgilide bilgi aldı.

Milletvekili Ahmet Zenbilci Kozan’ın ekonomik ve kültürel anlamda gelişmesi için hazırlanan proje ve talepleri not alarak Ankara’dan yakından takip edeceğini kaydetti.