Facebookta Paylaş
Başkan Bilgili, “Kozan’da her 4 seçmenden biri Ak Parti üyesi”06.01.2021

Ak Parti Kozan İlçe Başkanlığı 2020 yılında 5 bin 82 kişi ile yeni üye kaydı gerçekleştirdi. AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili 2020 yılında Pandemi, terörle mücadele ve depremler ile mücadele edilen bir yılda AK Parti’nin hizmetlerinin vatandaşın siyasette birinci tercihi olmasını sağladığını kaydederek, Milet ile el ele hizmete devam edeceklerini belirtti.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Avukat Yusuf Bilgili AK Parti Kozan ilçe teşkilatı olarak 2020 yılında mahalle mahalle seçmenler ile bir araya gelerek ilk günkü hizmet anlayışı vatandaşların sorunlarını yerince çözmek için yoğun mesai yaptıkları bir yıl olduğunu kaydetti.

Başkan Av. Bilgili 2020 yılı değerlendirme açıklamasında bu yıl Kozan’da 5 bin 82 vatandaşın siyasi parti tercihini AK Parti’den yana kullanarak Kozan’da her 4 seçmenden birinin AK Parti üyesi olduğunu belirterek toplam 23 bin 463 toplam üye sayısına ulaştıklarını belirtti.

2020 yılının hem ülkemiz hem de bölgemiz adına felaketlerle dolu bir yıl olmasına rağmen Türkiye’nin bu süreçten başarı ile çıktığını kaydeden Başkan Bilgili “ Tüm dünya Korona virüs salgınında büyük bir savaş verirken Türkiye bu savaşı tüm sıkıntılı süreçlere göre en az hasarla atlatmanın mücadelesini başarı ile verdi. Tüm dünyanın başarısını konuştuğu ülkemizde yerli Otomobilimiz ile sanayimiz, sağlık sektörümüz, yerli İHA ve SİHA’larımız ile tüm dünyanın konuştuğu bir ülke olmayı başardık. Tüm bunları ülkemize içeriden ve dışardan saldıran terör örgütlerine rağmen büyük bir mücadele ile vatandaşlarımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, yönetimi ile bu başarıyı sağladık. 2020 yılında yaşanan tüm bu zorlu sürece hep bilirlikte göğüs gerçek ve 2023 güçlü Türkiye’sine emin adımlar ile yürümeye devam ediyoruz. Yerel ’den genele vatandaşlarımızın desteği ile 2021 yılında da daha güçlü büyüyen Türkiye olma yolunda ilerliyoruz. Halkımızla birlikte inşallah 2021 yılında hep birlikte büyüyen tam bağımsız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hızla ilerlediğimiz sağlıkla huzurla 2023 hedefine koşan bir ülke olacağız” dedi.