Facebookta Paylaş
ASKİ Adana genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor06.01.2021

ASKİ Adana genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Abonelerine daha sağlıklı içme suyu ulaştırmayı hedefleyen Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Sarıçam İlçesi Ayvalı Mahallesi'nde 50 tonluk ayaklı içme suyu deposu yapım işine devam ediyor.

Karayusuflu Mahallesi'nde 300 metreküp'lük içme suyu deposu

Adana genelinde kapsamlı altyapı çalışmalarına da devam eden ve bu doğrultuda önemli hizmetlere imza atan ASKİ, Seyhan İlçesi Karayusuflu Mahallesi'nde 300 metreküp'lük içme suyu deposu ve terfi merkezinin yapımına devam ediyor.

Su kaçaklarıyla mücadele devam ediyor

ASKİ su kayıp kaçak ekipleri tarafından su kaçağına neden olan eskimiş abone hatları tespit edilerek yenileniyor. Böylelikle aboneler hem daha sağlıklı suya sahip oluyor hem de su kaçağı önlenmiş oluyor.

 

Karayusuflu Mahallesi'nde 300 metreküp'lük içme suyu deposu

Adana genelinde kapsamlı altyapı çalışmalarına devam eden ve bu doğrultuda önemli hizmetlere imza atan ASKİ, Seyhan İlçesi Karayusuflu Mahallesi'nde 300 metreküp'lük içme suyu deposu ve terfi merkezinin yapımına devam ediyor.

Hasar gören içme suyu hatları değiştiriliyor

Ceyhan Sanayi Sitesinde bulunan Q300 lük içme suyu ana hattındaki vananın , ağır yüklü araçların geçmesinden dolayı kırılması sonucu ekiplerimiz tarafından kısa sürede tespit edilip yenisiyle değiştirildi.