Facebookta Paylaş
Başkan Bilgili: “İlk günkü aşkla, hedef 2023”07.09.2021

AK Parti Kozan İlçe teşkilatı yaptıkları yazılı basın açıklamasında: “Kozan’da sahada milletvekillerimiz, bakanlarımız, il ilçe yöneticilerimiz ile birlikte yangın bölgelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek devlet millet el ele yaraları sarıyoruz” dediler.

Kozan’da Kızlarsekisi, Akarca, Gökgöz mahalleri olmak üzere orman yangınından etkilenen mahallelerde AK Parti teşkilatları olarak vatandaşların yaralarını sarmak için seferber olduklarını söyleyen parti yöneticileri; İlçemize gelen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, il yöneticileri, Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili ve kadın kollarıyla bilrikte yangınzede vatandaşlarımızın yangının ilk gününden bu yana yalnız bırakmadıklarını ve yaşanan afetin ardından bölgede ilan edilen afet bölgesi sonrası hızla yaraların sarılmaya çalışıldığını söylediler. Partililer, AFAD, Kızılay Kozan kaymakamlığı başta olmak üzere bölgede eksikliklerin giderilmesi üzerine çalışmalar yapılıyor. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in vatandaşlarla buluşmasının ardından devlete dualar edildiğini; vatandaşların ve çocukların Ömer Çelik ve AK Partili heyete teşekkür ettiklerini, devlet millet el ele yaraların sarılacağını belirttiler.

AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Bilgili bölgede çalışmaların hızla sürdüğünü ifade ederek “Tevazuuyla, Samimiyet, gayretle önce millet, önce memleket” anlayışı ile çalışmaların sürdüğünü belirtti.