Facebookta Paylaş
BORSA BAŞKANI İDRİS ÇEVİKALP'DEN COVİD- 19 İÇİN AŞI ÇAĞRISI07.09.2021

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp, Covid-19 hastalığının artmasından dolayı vatandaşlara aşı olmaları için çağrı yaptı. Başkan Çevikalp “Covıd- 19 ‘ un, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sayısız can kaybına neden olan, ekonomik açıdan zor zamanlar yaşatan, yaşanılan can kayıpları da göz önüne alındığında oldukça tehlikeli bir virüs olduğu görülmektedir.

Bulaşıcılık hızı çok yüksek olan bu virüs sebebiyle zor günlerden geçmekteyiz. Sayısız kayıplarımız oldu, aylarca sokağa çıkamadık, okullarımız, işyerlerimiz kapandı, ekonomik açıdan da işyerlerimiz ziyadesiyle zarar gördü.

O günlere tekrardan dönmek istemiyoruz. bunun için birey olarak hijyen kuralları dışında en etkili korunma mekanizması aşı olmaktır.

Virüsün etkilerini en aza indirmemiz, hatta ortadan kaldırabilmemiz için başta üyelerimiz olmak üzere tüm Kozanlı hemşehirlilerimizi ve tüm halkımızı ailelerinden başlamak üzere akabinde çevrelerindeki herkesle iletişim haline geçip, aşı olmaya ve durumun hassasiyeti anlatma konusunda sorumluluklarını yerine getirmelerini rica ediyor, tüm vatandaşlarımızı saygıyla selamlıyorum” dedi.