Genç Bakış
Ali Kadir Adem
Facebookta Paylaş Makale Listesi
KOZAN’DA “ASKIDA KİTAP” UYGULAMASI27 January 2021 Wednesday

Değerli okurlarımız merhaba,

Güzel bir gülüşe, içten bir sevgiye ve de kalpten yapılan iyiliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçerken, sosyal medya da güzel bir uygulama ile karşılaşmanın sevincini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yerdeniz Kitapçısı sahibi Nuray Önoğlu, İzmir’de “Askıda Kitap” uygulaması başlattı. Ve bu uygulama kısa bir süre içerisinde birçok kitabevine ilham kaynağı oldu ve birçok kitabevi de “Askıda Kitap” uygulamasını hayata geçirdi.

İstediği kitapları satın alamadığı için okuyamamanın ne büyük sıkıntı olduğunu bizzat yaşamış birisi olarak Kozan’da da “Askıda Kitap” uygulamasını hayata geçiriyoruz.

Bilindiği üzere salgın başladığından bu yana zorlu duraklardan geçiyoruz. Bu süreçte pek çok işyeri kapandı ve pek çok insan işini kaybetti. Bu koşullar sonucu ise pek çok okur bütçesinden kitaba pay ayıramaz hâle geldi. Sizlerde takvimden kopan yaprağı daha çok anlamlı kılmak istiyorsanız eğer ASKIYA KİTAP bırakabilirsiniz.

Paylaşma kültürünü, dayanışma ruhunu canlandıran, besleyen ve hepimize umut veren bu uygulamayı sizlere duyurmayı ve bulunduğunuz yerde yayılması için katkı koymanızı içtenlikle istiyoruz.

Hepimize sağlıklı, huzurlu, bol kitaplı günler diliyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

Detaylı bilgi almak veya destek olmak için iletişime geçebilirsiniz:

0506 985 1606 alikadiradem@gmail.com. İlham kaynağımız olan Nuray Önoğlu’na Çukurova’nın Bereketli Topraklarından binlerce kez teşekkür ederiz.